Вагонка дерев’яна

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Відповідальний підхід до кожного етапу виробництва – є запорукою якісної продукції. Заготовка відповідної сировини, сучасне обладнання, сушка деревини, дотримання технологічного процесу, кваліфіковані працівники – все це є невід’ємною частиною та сформованою концепцією роботи нашої виробничої компанії.

За детальною інформацією звертатись за телефоном : +38 (068) 614 74 11


Вагонка дерев’яна Сосна. 

Вагонка з сосни – це не лише привабливий, а й практичний оздоблювальний матеріал. Вагонка з дерева – це суцільний міцний матеріал, який не деформується від механічних ушкоджень та є витривалим матеріалом при перепадах температур та вологості.

Вагонка дерев’яна сосна має неповторний аромат, так як деревина сосни насичена ефірними маслами. Вже при кімнатній температурі розкривається та вивільнюється аромат хвої. Враховуючи те, що дерев’яна вагонка здатна регулювати вологість, в будинку з дерев’яними стінами панує ідеальний мікроклімат.

Деревина сосни є абсолютно екологічно чистим будівельним матеріалом, що володіє антибактеріальними властивостями. Для нашої вагонки використовується високоякісна деревина.

Ми можемо запропонувати вам на вибір вагонку з таких матеріалів, як: сосна, смерека, модрина та липа.


Вагонка дерев’яна Липа. 

Вагонка липа – це якісний матеріал. Він має світлий, практично білий колір з надзвичайно красивим золотавим відтінком без чітко виражених річних кілець. Деревина липи не втрачає свої цілющі властивості і в якості різних видів продукції. Для оздоблення інтер’єру правильним рішення буде обрати такий матеріал як вагонка липа.

Вагонка з липи містить ефірні масла, які і зумовлюють унікальний тонкий аромат. При нагріванні вагонка липа вивільняє каротин, глюкозу та аскорбінову кислоту, які здійснюють оздоровчий вплив на організм людини в цілому.

Ми можемо запропонувати вам на вибір вагонку з таких матеріалів, як: сосна, смерека, модрина та липа.


Вагонка дерев’яна Смерека. 

Вагонка смерека – це невибагливий матеріал, який не деформується при перепаді вологості і температури, є морозостійким, добре зберігає тепло, має прекрасну текстуру і колір. Смерека росте в екологічно чистому регіоні України. І дійсно, це одне з найпоширеніших дерев на заході країни. Ще здавна смерека була основним будівельним матеріалом гірських жителів, використовували її в будівництві.

Оздоблення вагонкою – зручний, практичний і якісний спосіб створити в будь-якому приміщенні декоративний інтер’єр. Вагонку використовують для обшивки стін, стель, балконів, лоджій, лазень і саун. Породу дерева, з якої виготовлена вагонка, відтінок і фактуру підбирають залежно від необхідного результату.

Ми можемо запропонувати вам на вибір вагонку з таких матеріалів, як: сосна, смерека, модрина та липа.


Вагонка дерев’яна Модрина. 

Вагонка Модрина – це суцільна, суха, оброблена з усіх чотирьох боків заготовка. Для виробництва вагонки ми обираємо деревину високої якості. Найважливішими критеріями у виробництві є екологічність та якість, також вона стійка до зносу, оскільки це суцільний міцний масив деревини.

Модрина це ядрова порода, у якої заболонь порівняно вузька і сильно відрізняється від серцевини. Зовні колір від світло-жовтого до червонуватого, а пізня деревина виразно темніша – темно-бурого кольору. Дошка підлогова з модрини набагато щільніша і міцніша від сосни, стійкіше до вогкості і враження гнильними грибками. Через добре видимі досить широкі річні кільця і прямолінійність стовбура деревина в поздовжньому розрізі здається смугастою, а при поперечному розрізі характерний візерунок.

Ми можемо запропонувати вам на вибір вагонку з таких матеріалів, як: сосна, смерека, модрина та липа.


Ціни 

РозміриВартість
ЛипаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 80 мм
Товщина- 14 мм
185 грн м2
СмерекаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 100 мм
Товщина- 14 мм
95 грн м2
СоснаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 100 мм
Товщина- 14 мм
110 грн м2
МодринаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 100 мм
Товщина- 14 мм
150 грн м2

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Написати нам

 тел. (0322) 61 50 70

ks (097) 456 12 72

ks (068) 502 83 93

×