Дошка підлогова

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Дошка підлогова – це суцільна, суха, оброблена з усіх чотирьох боків дошка, що має шип та паз. Для виробництва підлогової дошки ми обираємо деревину високої якості. Найважливішими критеріями у виробництві є екологічність та якість, також вона стійка до зносу, оскільки це суцільний міцний масив деревини.

Підлогова дошка, зібрана таким чином, створює абсолютно рівну підлогу без перепадів по висоті. Така підлога є значно міцнішою, бо навантаження спричинюється не на одну дошку, а рівномірно розподіляється і по сусідніх.

За детальною інформацією звертатись за телефоном : +38 (068) 614 74 11


Дошка підлогова Сосна. 

Дошка підлогова з сосни вирізняється світлим кольором, що візуально збільшує приміщення. Інтер’єр в якому було використано таку підлогу створює затишок.

Наша компанія пропонує вам на вибір підлогову дошку з високоякісної деревини сосни, модрини та смереки.

 width=320


Дошка підлогова Модрина. 

Модрина це ядрова порода, у якої заболонь порівняно вузька і сильно відрізняється від серцевини. Зовні колір від світло-жовтого до червонуватого, а пізня деревина виразно темніша – темно-бурого кольору. Дошка підлогова з модрини набагато щільніша і міцніша від сосни, стійкіше до вогкості і враження гнильними грибками. Через добре видимі досить широкі річні кільця і прямолінійність стовбура деревина в поздовжньому розрізі здається смугастою, а при поперечному розрізі характерний візерунок.

Наша компанія пропонує вам на вибір підлогову дошку з високоякісної деревини сосни, модрини та смереки.
 width=


Дошка підлогова Смерека. 

Смерека – це невибагливий матеріал, який не деформується при перепаді вологості і температури, є морозостійким, добре зберігає тепло, має прекрасну текстуру і колір. Смерека росте в екологічно чистому регіоні України. І дійсно, це одне з найпоширеніших дерев на заході країни. Ще здавна смерека була основним будівельним матеріалом гірських жителів, використовували її в будівництві.

Наша компанія пропонує вам на вибір підлогову дошку з високоякісної деревини сосни, модрини та смереки.

 width=


Ціни 

 РозміриВартість
МодринаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 110 мм
Товщина- 32 мм
350 грн м2
СмерекаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 125 мм
Товщина- 45 мм
220 грн м2
СоснаДовжина-2 і 4 м
Ширина- 100 мм
Товщина-35 мм
155 грн м2
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Написати нам

 тел. (0322) 61 50 70

ks (097) 456 12 72

ks (068) 502 83 93

×